Gartshoes

Наше Взуття – це та майстерність, що передається з покоління в покоління.

Кажуть, щоб стати асом свого діла потрібно 10 тисяч годин практики,але ми подарували справі не тільки час ,а й чотири покоління ,що досі розвивають і вдосконалюють взуттєве ремесло.

Про сьогодення :

· (1996-2003)засновник Павло, разом з однодумцями , виготовляють чоловіче та жіноче взуття у невеликій майстерні; дехто з клієнтів носить те взуття і досі

· (2004-2005) Павло з кількома учнями починає створювати берці в домашній майстерні

· (2006-2010)розширюється асортимент, у майстерні працює понад 10 майстрів, оновлюється обладнання

· (2011– 2016) виробництво розширюється, переїзд у просторий цех, встановлення автоматизованого обладнання

· (2017-2020) наразі ми продовжуємо модернізувати виробництво, більше 120 000 тисяч пар виготовленого взуття. Також створили бренд та просуваємо продукцію у мережі Інтернет

Чому ми?
Наше взуттєве виробництво створює надійне взуття для відважних людей, що цінують якість та комфорт.

Як ми це робимо?

Процес створення кропіткий, адже ми обираємо натуральну шкіру, текстильні матеріали і міцну фурнітуру, що розробленні спеціально для тактичного взуття,яке послуговуватиме Вам навіть в екстримальних умовах.

Наші майстри,проводячи викрійку, оминають навіть найменші дефекти шкіри , щоб саме Ваша пара була бездоганною. Вони проклеюють та міцно зшивають деталі кожного черевика. Потім затягувальники формують пару взуття наколодці та приклеюють підошву на спеціальному пресі високого тиску, що гарантує надійне скріплення. Полірування, упакування і Ваша пара надійного взуття, що не підведе готова!

Гарантія та сервіс!

· Наш взуттєвий цех ствоює Вашу пару взуття, тому, якщо сталась певна прикрість ,ми можемо майстерно відремонтувати їх.

· Також діє гарантія строком на 1 рік, що Ваше взуття не розклеїться (гарантія не розповсюджується на замінні частини ( устілки,шнурки, набійки, фурнітуру та інше.) ).

· Безкоштовне післягарантійне обслуговуваннята ремонт не гарантійних випадків (Ви сплачуєте лише за матеріал використаний при ремонті).

· Обмін та повернення здійснюється у рамках чинного законодавства (див. “”Умови повернення товару””)

Індивідуальний підхід!

Ми можемо створити взуття за Вашим індивідуальним замовленням, скомпонувавши наявні матеріали та моделі у потрібній конфігурації.

Для зв’язку
+380987879497
gartshoes@gmail.com